Türkçe English Español العربية русский
Türkçe

MİSYON

MAN Otomotiv ve ATF’nin şu andaki faaliyetleri ve piyasadaki durumu göz önünde bulundurularak katılımcıların ortak bir fikirde buluştuğu grubun misyonu belirlenmiştir. Bu çalışmalar neticesinde ATF’nin misyonu şu şekilde ortaya konulmuştur;

Otomotiv sektöründe, küresel tüketici beklentilerine uygun MAN Orjinal yedek parçaları ve ATF ürünlerini, inovatif yaklaşım, rekabetçi fiyatlar, doğru iş ortaklıkları ve güçlü ekip çalışması ile pazara sunarak, Türkiye'de lider, dünyada önde gelen firmalar arasında yer almaktır''.

Misyon belirlemesi yapılırken küresellik, tüm tüketiciler, ileri teknoloji (maliyet, hız), marka bilinci, çevre dostu, kültürel saygı anlayışına sahip, güçlü ekip, bütünlülük dürüstlük, iş güvenirliliği, ulaşılabilir ürün, yasal yükümlükler, yenilikçi ve doğru iş ortaklıkları gibi anahtar kelimeler göz önünde bulundurulmuştur.

VİZYON

MAN Otomotiv ve ATF’nin amaçları ve hedefleri, gelecekle ilgili planları göz önüne alınarak gelecek yıllarda neler yapmak istediği üzerine yapılan tartışmalar neticesinde grubun vizyonu şu şekilde ortaya konulmuştur.

'' Çok uluslu, sonuç odaklı şirket olabilmek, fren sistemleri ve rulman grupları pazarında dünya markaları arasında kendine yer edinebilmek, aftermarket piyasasında merkezi konuma gelebilmek, sağlam, güvenilir, inovatif ürünleri ile tüketici ve çalışanların tatminlerini en yüksek seviyede karşılandığı önder bir firma olmaktır.”