Türkçe English Español العربية русский
Türkçe

 TARİHÇE

1977 yılında otomotiv ve yedek parça sektörüne adım atan MAN Otomotiv'den doğan Asteknik Ltf. Şti.(ATF), çalışmalarını Ağır Vasıta, Dorse, Hafif Ticari ve Binek araçlar için Orjinal Yedek Parça sektöründe yoğunlaştırmıştır. 

ATF,  kendi çalışmalarına Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerinin aftermarket piyasasında yoğunlaşmıştır. Marka olarak yeni olmasına rağmen, 35 yıllık tecrübesi ATF kendi yüksek teknoloji ve güvenirliği ile, birçok yeniliğe imza atmış bulunmaktadır.
Mevcut ATF markalı ve orjinal yedek parçaları 21 ülkeye ihraç etmektedir. Aynı zamanda ATF, Türkiye pazarında aftermarketin lider konumundaki markalar arasında yer almaktadır.

ATF 5 ANA GRUP İLE HİZMET VERMEKTEDİR;

-MAN: Orjinal yedek parça satışı.
-ATF: Fren Sistemleri parça satışı.
-ATF: Bilya Grubu parça satışı.
-SAF Holland: Türkiye Resmi Bayisi.
-FANTON İtalya: Türkiye Resmi Distribütörü. ABS-EBS ve Elektrik kabloları.
 
-İlk önce insan…
ATF’nin güçlü temeline insana verdiği önem oturtulmuş, müşterilerin olduğu kadar çalışanların da memnuniyetini sağlamak prensip olarak belirlenmiştir. Her insanın içinde "başarı ihtiyacı" olduğu inancından hareketle
eğitim, ücretlendirme ve sosyal imkânlar ile sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak ön planda tutulmuştur. ATF’de herkes kendi işinin lideri olarak, belirlenmiş sorumluluk sahasında tam yetkiyle donatılmıştır. Bu anlayışla ATF çalışanları, rekabetçi aftermarket pazarında lider pozisyonu elde etme amacının ateşleyicileridir.

-İlk önce kalite…
Üretimde dikkat edilen kalite kurallarını TSI-ISO 9001:2008, ile belgelendiren ATF, bu sayede tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen yapısıyla organizasyonel sürecin her aşamasını kontrol altına alarak, kurumsal yapısını tasdik etmiştir. Bunlara ek olarak MAN orjinal yedek parça, SAF Holland resmi bayiliği ve Fanton Italya’nın resmi distribütörlüğünü yapmaktadır.